Drzwi

Oknoplast

Drzwi nie tylko strzegą ogniska domowego, ale są także wizytówką domu. Stąd tak ważny, poza walorami użytkowymi, jest również ich wygląd i estetyka wykonania.

Â

Oprócz bogatej palety kolorystycznej, dającej możliwość doboru do charakteru każdego budynku, walory estetyczne DRZWI z Krakowa podnosi również bogate wzornictwo wypełnień oraz okuć, kilka wariantów pochwytów i wyposażenia dodatkowego. Przy zachowaniu doskonałych walorów estetycznych proponowane są również praktyczne rozwiązania funkcji użytkowych, takie jak zawiasy z możliwością regulacji drzwi w trzech płaszczyznach, próg z przekładką termiczną czy dodatkowa wkładka zamykana na klucz, co zdecydowanie poprawia właściwości antywłamaniowe drzwi wejściowych. W zależności od indywidualnych potrzeb i charakteru domu, w OKNOPLAST-Kraków istnieje możliwość zastosowania następujących rodzajów drzwi:

Â


Oferujemy również drzwi poniższych firm

Aktualności

NOWOŚĆ!!DRZWI KOMPOZYTOWE VIKKING.

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować że zostaliśmy przedstawicielami drzwi wejściowych firmy Vikking. Firma oferuje systemy kompozytowych drzwi wejściowych zbrojonych włóknem szklanym!!... czytaj calosc

CIEKAWOSTKI

 

 3000- salonów na terenie13 krajów

70%- klientów z polecenia

25 lat doswadczenia w branży

1 500 000 jednostek okiennych rocznie

 

WIĘCEJ ŚWIATŁA

 

W oknach PIXEL i PROLUX nawet o 22% więcej naturalnego światła w pomieszczeniu