Okna PCV

Okna są ważnym elementem naszej codzienności. Przez nie do domu wkracza piękno otaczającego nas świata, inspirujące światło i pozytywna energia. Jednak nie wszystkie okna są takie same. Do tych wszystkich, którzy poszukują nieograniczonych rozwiązań w aranżacji przestrzeni, skierowana jest oferta Okien z OKNOPLAST. Cechuje je wyjątkowa innowacyjność rozwiązań, estetyka, a także najwyższa jakość. Wszystkie okna powstają z dbałością o piękno i każdy detal, dopracowanych pod względem technologii, tworzonych z myślą o indywidualnych potrzebach Klienta.

 

Standardem w OKNOPLAST jest jakość. Okna z OKNOPLAST zawdzięczają ją produkcji w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Na bazie komponentów dostarczanych przez światowych liderów w tej dziedzinie powstają tu okna, o których niezawodnym funkcjonowaniu przekonało się już ponad kilkaset tysięcy Klientów firmy.

 

Okna to wybór na wiele lat. Dlatego tak ważna jest ich bezawaryjność i długowieczność, ale również piękno. Niecodzienna stylistyka wyrobów OKNOPLAST sprawia, że doskonale komponują się one w każdym rodzaju budownictwa, stając się nieodzownym elementem aranżacji. Niepowtarzalna estetyka czyni je prawdziwą ozdobą domu, podkreślającą indywidualny charakter każdego wnętrza.

 

Najwyższa jakość produktów, bogata oferta profili PVC oraz szeroka paleta dostępnych dodatków okiennych i fachowe doradztwo – wszystko to sprawia, że każdego dnia, podczas codziennego użytkowania Okien z Krakowa zobaczysz różnicę...


Zobacz: dostępna paleta kolorów standardowych


Aktualności

NOWOŚĆ!!DRZWI KOMPOZYTOWE VIKKING.

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować że zostaliśmy przedstawicielami drzwi wejściowych firmy Vikking. Firma oferuje systemy kompozytowych drzwi wejściowych zbrojonych włóknem szklanym!!... czytaj calosc

CIEKAWOSTKI

 

 3000- salonów na terenie13 krajów

70%- klientów z polecenia

25 lat doswadczenia w branży

1 500 000 jednostek okiennych rocznie

 

WIĘCEJ ŚWIATŁA

 

W oknach PIXEL i PROLUX nawet o 22% więcej naturalnego światła w pomieszczeniu